DTonline.sk » Šport, Správy » Do fitness centra Power Gym zavíta žijúca legenda slovenskej kulturistiky

Do fitness centra Power Gym zavíta žijúca legenda slovenskej kulturistiky

2.8.2012 |
DTonline |
|

Vaše obľúbené fitness centrum Power Gym zmenilo v poslednom mesiaci svoju podobu, ktorú príde slávnostne otvoriť a pokrstiť žijúca legenda slovenskej kulturistiky Jaroslav Horváth.

Power Gym je prvý fitness klub so soláriom v Detve, ktorý ponúka trénerské a poradenské služby na profesionálnej úrovni. Zabezpečujeme vysokú úroveň zákazníckeho servisu a rôzne výhody. Fitness centrum  je vybavené najmodernejším zariadením pre posilňovací a kardio tréning.

Power Gym ponúka osvedčené metódy cvičenia pre formovanie postavy pre všetkých bez ohľadu na vek a ambície,  pre mladé mamičky, ženy v domácnosti, zaneprázdnených manažérov, rekreačných športovcov, ľudí trpiacich nadváhou a problémami s tým súvisiacimi, pre všetkých, ktorí chcú urobiť niečo pre svoje zdravie.

So zvyšujúcim počtom návštevníkov bolo potrebné zväčšiť svoje priestory a takisto dopriať ženám viac súkromia – oddeliť ženskú časť od mužskej.

Mužská časť

Mužská časť fitness centra ponúka pre svojich zákazníkov najvyššiu radu posilňovacích a kardio strojov (bežiace pásy, stacionárne bicykle, atď). K dispozícii sú posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. Takisto sú k dispozícii sady lavičiek, voľných činiek a jednoručiek. Súčasťou mužskej časti je Turbo solárium, do ktorého majú prístup aj ženy, takisto ako aj do celej mužskej časti.

Ženská časť

Ženská časť fitness centra obsahuje veľa moderných strojov na precvičovanie všetkých partií. Okrem toho sa tam nachádza množstvo kardio strojov (bežiace pásy, stacionárne bicykle, atď.). Súčasťou ženskej časti je aeróbna sála, kde sa nachádzajú fit lopty a ostatné doplnky pre aeróbne cvičenia. Ženská časť takisto obsahuje solárium, ktoré je určené len pre ženy, takisto ako celá ženská časť.

V oboch častiach sa nachádza bar, kde si môžete zakúpiť rôzne nápoje a doplnky výživy.

Osobní tréneri

Power Gym má vysokoškolsky vzdelaných osobných trénerov, ktorí sa špecializujú na jednotlivé oblasti, či už ide o formovanie postavy, redukciu telesnej hmotnosti, poradenstvo v oblasti fitness, kulturistiky, športu, silového trojboja, kondičnej prípravy športovcov alebo poradiť začiatočníkom pri správnej technike cvičenia a stravovania.  Pre ženy sú pripravené tréningy European taebo, European Step a European muscle power ®, ktoré precvičuje L. Hlaváč.

V ponuke sú výhodné klubové karty, s ktorými získate rôzne výhody a zľavy.

Touto cestou Vás srdečne pozývame na slávnostné otvorenie, ktoré sa bude konať 10. augusta 2012 o 16.00 hod. vo fitness centre Power Gym. Krstným otcom sa stane žijúca legenda slovenskej kulturistiky Jaroslav Horváth. V pizzerii Margherita bude pre návštevníkov pripravené občerstvenie, autogramiáda, fotenie a krátky seminár.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Power Gym Detva je členom SAKFST (slovenská asociácia kulturistiky, fitness a silového trojboja).

Tagy: , , , ,

Pridaj komentár

*

*